Muzika muzika muzika.. Tak tak taaa.. skamba į ausis sena Empti daina. Atvertas langas į rugsėjo, veik spalio tamsą, o aš vis dar su marškinėliais, lauke vis dar 22-23 laipsniai.

Sapnuose klaidžiojam po savo pasąmonę, o ji tokia plati, kaip ir nepasiklystam ? Gal pasiklystam? Kartais pabudus klausiu savęs, kur aš? :Kasdien kalbu angliškai, angliškai mąstau, ir jaučiuos patogiai iki prasideda ispanų kursai. Kur išgirdus kokį paprastą žodį aiškinant kitais paprastais žodžiais, suvoki, kad tai pavyzdžiui drožtukas, ir vos nesušunki tai lietuviškai šalia sėdinčiai turkei ar italui net ir suvokiant, kad liksi nesuprastas. Pasiklystam..

Galvoje maišosi kalbos ir negaliu suvokti ar geriau apsistot ties viena, ar geriau dirbti su visomis iš kart ?

Smegenys yra tokia sudėtinga mašina, kad paprasčiau būtų į ją nesigilint, bet negaliu. Skaitau knygą ” The Theater of the Brains” lietuvių kalba vakarienei arba savaitgalio pusryčiams-pietums ir kramtau, ilgai kramtau. Kokia tai sudėtinga sistema… rodos lengviau išmokt programuot. Bet aš vis dar skaitau tą teatrą ir klaidžioju savo mintyse, jog atsibudus vis klausiu kur aš?

Kur esame mes?

Patiko (0)

Rodyk draugams