Keliai: nusako buką išdidumą ir egoizmą. Baimę. Nelankstumą. Nemokėjimą pasiduoti.

Knee: Represents pride and ego. Stubborn ego and pride. Inability to bend. Fear. Inflexibility. Won’t give in.

Kelio skausmai.. ne dėl bėgiojimo, greičiau dėl bėgimo. Bėgimo nuo kažko ar į kažką? Tas kvailas užsispyrimas, bet turbūt ne užsispyrimas bėgti. Mat bėgti nustojau.. o kelią karts nuo karto ima ir neteisingai perkėlus savo kūno svorį, nudiegia. Ugnim nupliekia. Už egoistiškumą turbūt. Už ką gi daugiau.

Vis klausiu, kas iš tiesų yra meilė, ar galima išmokti mylėti, ar vieniems tai duota, kitiems - ne. Kaip išmokti mylėti save? Mat per tą nemeilę, pasirodo, (paskaitykit Louise Hay) atsiranda ir visokie netikėti kūno skausmai, lyg ženklai mums. Bet jei nemyli savęs, tai negi save skaitysi! Geriau paskaityt tuomet Louise Hay.. taip taip.. va čia galima rast summary.

Atsekt savo kūno pėdsakus kaip ir pavyko (Tarkim..), bet o kaipgi toliau? Sako, reikia priimt save tokį, koks esi. Bet tuomet klausimas, ar priimt savo išdidumą, ar suprask žmogau, tas išdidumas ne mano. Gali gi būt taip, kad susikuri emocijas kad kažkokias kitas emocijas paslėptum. Paslėpt baikštumą puikiai galima po išdidumu. Ne?
Bet kad ir kur mane mano filosofija nuvestų, ar parodys ji kelią, kaip man su kelių emocijjomis susigyvent?

Patiko (0)

Rodyk draugams