Ar tikrai siekiu to ko noriu ir ar noriu to ko siekiu?

Kiekvienas atsargus žingsnis ir besiplaikstantis šuolis nuolat veda. Vesti gali arba pirmyn, arba atgal. Stovėti vietoj, protingi žmonės sako, - neįmanoma. Todėl ir trypčiojam visi: smarkiai, stipriai, tyliai, lengvai, skubotai, elegantiškai.. Neatsistebiu kiekvieno individualiu trepsėjimu ir kiekvieno pėdas vienu laiku bandau įsivaizduot ant mūsų Žemės sumažinus pasaulio vaizdą. Pavargus vaizduotė klimpsta į pievą. Ten, tarp žolių, egoistiškos mintys dažnai kelia tave aukščiau. Ir vertini save, kitus žemindamas ir į išrinktus lygiuodamasis, socialiai pavargęs.

Kaip atrodo pavargę nuo visuomenės?

Kodėl jie visada stebisi, kai aš tau prieštarauju? Kodėl kažkas savaitgalius leidžia namie tikėdamasis tik suvalgyt su draugais picą, pigiai išgert ir patogiai išsimiegot? Tas socialinis patogumas.. Kodėl juo negali pasitenkinti visi? Kažkokia idiotų grupelė naktį pasileidžia laukais, kelia rytą ir prausiasi rasa darganotą rudenį..o jie pernakt tapo laukinius fazanus meilės įkarštyje kylančius į padebesius.. jie lipa sienom, lubom su apraišais ir be jų, o pritrūkę adrenalino šoka nuo tilto įsikibę gumos… įspūdžiai, įspūdžių, dar daugiau veiksmo. Jiems vis negana ir negana. Žmonės, kurie nori visko ir visko siekia. Juokiasi iki ašarų ir verkia iki juoko.

Rytoj dar bus juoko dozė. Poryt baimės. Užporyt nebus nieko. Žadu nieko nejaust: nebus įspūdžio.

Bus tik injekcija ir po pietų pliaukštelėjimas į žandą: pabusk!

Nebus minčių, tik tuštuma. Bandymas prisiminti, kas buvo iki šiol. Kai pažadins sienos mano atmintį ir virš manęs pasilenks pažįstamas veidas, lyg virš šulinio, aš būsiu. Ir gersiu vėl viską iš naujo per tą šulinį į save. Trauksiu mintis viena po kitos apvartydama kiekvieną, apžiūrėdama, apuostydama. Ir mintys užpildys visas ertmes su injekcija, net ir širdį. Aš ir tik aš. Tavęs nėra, ten nėra. Egoizmas ir vienišumas - su jais turi susigyvent, juos turi mokėt pakęst ir juos suprast.

Vis tiek man reikia, kad tu padėtum suprast.

Patiko (0)

Rodyk draugams